ČISTENIE TERÁS, CHODNÍKOV A PODLÁH

Šetríme čas aj peniaze


Vedeli ste že čistenie vysokým tlakom spojeným so správne zvolenou chémiou má takmer až 100% účinnosť v porovnaní s klasickými metódami čistenia?

účinnosť umývania

  • Umývanie záhradnou hadicou30%
  • Umývanie vysokým tlakom70%
  • Umývanie vysokým tlakom s profi chémiou97%
before-and-after-patio-1

typo

ČISTENIE KAMENNEJ DLAŽBY

8,00€/hod

Čistenie kamenných dlažieb, kamenných terás, drevených terás, kamenných schodísk, vyvýšených záhonov a palisád, sklaliek (neprerastených zeleňou), kameňov v potôčikoch atď... Účtujeme si 5,00€ - jednorázový manipulačný poplatok ( ochranné pomôcky),,, Doprava v rámci Popradu je zadarmo. Doprava Prešov : 7,00€, Doprava Košice : 9,00€, Ostatná doprava podľa dohody.
karcher

ČISTENIE STAVEBNEJ TECHNIKY

5,50€/hod

Čistenie stavebnej techniky, stavebných zariadení a strojov a čistenie stavby od nánosov hrubej špiny po dokončení exteriérových prác vysokým tlakom vody. Čistenie je bez použitia chémie. K cene sa pripočítava manipulačný poplatok vo výške 5,00€. Doprava v okrese Poprad je zadarmo,,, Prešov 7,00€,,, Košice 9,00€.

wow

PRENÁJOM VYSOKOTLAKOVEJ TECHNIKY

od 20€/deň

Vysokotlakový čistič "K5" s vodou chladeným motorom sa hodí na stredne silné znečistenie väčších áut, kamenných múrov alebo bicyklov.Cenník: 0-24 hodín = 29,90€,,, 25-120 hodín = 23,50€,,, 120 a viac hodín = 19,90€ za jeden deň prenájmu (tj 24 hodín*1). Vratná záloha za prenájom stroja je 200,00€ za celé obdobie prenájmu.
covid

DEZINFEKCIA EXTERIÉROV PO OCHORENÍ COVID-19

od 15€/hod

Čistenie dvorov, pozemkov, altánkov a iných exteriérov vysokým tlakom s vhodnou chémiou a následne hmlová dezinfekcia priestorov najmä proti ochoreniu COVID-19 ale aj iným nebezpečným ochoreniam. - Cena je 15,00€ / hodina prác za čistenie tlakom s chémiou, 24,90€ / hodna prác za čistenie vysokým tlakom a dezinfekcia hmlením. V prípade špecifických povrchov kde nebude možné aplikovať štandardnú chémiu a bude nutné aplikovať dezinfekciu na báze čistého alkoholu je cena 39,99€ / hodina prác. K tejto cene si účtujeme jednorázový rizikový poplatok 50,00€ v ktorom je zahrnuté : vhodná chémia, bezpečnostné pomôcky, likvidácia nebezpečného odpadu. Vieme že tieto situácie sú nepríjemné a preto vás chceme odmeniť dopravou zadarmo v okresoch Poprad, Prešov, Košice a Košice - okolie.

Čo potrebujete vedieť ešte pred objednávkou

Na mieste výkonu prác potrebujeme prípoj ku čistej vode (Vodovodný kohútik, záhradná prípojka, čerpaná studňa) minimálne s tlakom 1,2 bar. Ďalej potrebujeme pripojenie na elektrickú zásuvku 230V (ak máte iba 480V pripojenie, dajte nám o tom vopred vedieť). Čistené miesto by malo disponovať odtokovým kanálom, keďže produkcia špinavej vody je cca 300-700l/hod. Ak vaše čistené miesto nedisponuje vhodným odtokom, dajte nám o tom porosím vedieť. Ak vyžadujete BIO chémiu alebo čistenie bez použitia chémie, dajte nám prosím o tom vedieť vopred. Poplatok za použitie BIO chémie je 5,50€/hod prác. Upozorňujeme, že ak čistené miesto bolo infikované ochorením COVID-19 prípadne inou nákazlivou chorobou, je nutné túto informáciu oznámiť minimálne 48 hodín pred výkonom prác. Jednorázový poplatok za čistenie v rizikovom prostredí je 25,00€ (ochranné pomôcky). V prípade aj klient zamlčí skutočnosť, že je infikovaný alebo priestor bol kontaminovaný akoukoľvek závažnou ľudskou nákazlivou chorobou vrátane covid-19, sme povinní to ohlásiť na RUVZ a policajnému zboru. Upozorňujeme že pri čistení vysokým tlakom je možné že z čisteného materiálu môžu otryskávať jemné častice do okolia. Jemné materiály, záhradné dekorácie z jemného materiálu a sklenené prvky z jemného skla (napr. záhradné lampáše) je nutné pred čistením odstrániť z miesta výkonu prác. Tieto dekorácie je možné očistiť samostatne, ale obsluha musí zvoliť nižší tlak vo fáze oplachu.

Bezpečnosť je pre nás všetkým

. Preto všetok náš personál je očkovaný proti ochoreniu COVID-19 a/alebo je pravidelne testovaný na ochorenie COVID-19 o čom vám na vyžiadanie ochotne ukážu potvrdenie.